Leśniczówki i domki w lesie

łce leśnej. Nawet przyczepy kempingowej (nie, nie żartuję). Działki leśne to jeszcze dziwniejszy twór, niż działki rekreacyjne. Marzy ci się domek w lesie? Sponsoruj...Zamieszczać w środku lasu, słuchać śpiewów ptaków. Cisza, sp

Dodane: 23-06-2014 08:46
Leśniczówki i domki w lesie działka na sprzedaż wolin
Zamieszczać w środku lasu, słuchać śpiewów ptaków. Cisza, spokój - idealne, żeby naładować baterie. Ale czy legalne? Niestety nie. Według naszego prawa budowlanego nie możemy postawić NICZEGO na działce leśnej. Nawet przyczepy kempingowej (nie, nie żartuję). Działki leśne to jeszcze dziwniejszy twór, niż działki rekreacyjne. Marzy ci się domek w lesie? Sponsoruj...Zamieszczać w środku lasu, słuchać śpiewów ptaków. Cisza, spokój - idealne, żeby naładować baterie. Ale czy legalne?

Niestety nie. Według naszego prawa budowlanego nie możemy postawić NICZEGO na działce leśnej. Nawet przyczepy kempingowej (nie, nie żartuję). Działki leśne to jeszcze dziwniejszy twór, niż działki rekreacyjne.

Marzy ci się domek w lesie? Sponsoruj szczęścia i poszukaj leśniczówek. Jednak jeśli już uda ci się jakąś znaleźć (większość najlepiej usytuowanych już dawno została przez zainteresowanych przygarnięta), to cena pewnie ostudzi zapał.

Działki leśne są tanie. Jednak nie przedstawiają praktycznie żadnej wartości, mimo że czasem są to bardzo piękne działki. Jedyną wartością jest drewno i możliwość wycinku, jednak nie to jest tematem tego tekstu. Nie można postawić legalnie żadnego domku w lesie. Nawet letniskowego. A może jednak...?

Istnieje pewna luka. Domek na drzewie (lub oparty o drzewo, z dodatkowymi podporami). Można go postawić w zasadzie wszędzie, ale tylko dlatego, że po prostu prawo budowlane takiego tworu nie zawiera. Póki co ;). działki wolin
działki rekreacyjne wolin - też dobry
Znazlazłem także wolin działki budowlane
Jeśli mowa o wolin działki budowlane to wspomnę też o innych źródłach.
- to całkiem niezłe